KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8939243
nr 893 9243
Otto Hesselbom
(1848-1913), Sverige
Etsning, Otto Hesselbom, signerad. 1913, motivet: 15x13
Otto Hesselbom, svensk målare född 1848, död 1913.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 maj 2014
kl 18:31:50
150 kr
300 kr